KyivHobbyShow 2017

26 квітень / 2017

СЮЖЕТ

Kyiv Hobby Show 2017

02-04 червня 2017 року в Київському Планетарії відбудеться міжнародний фестиваль Kyiv Hobby Show, котрий об’єднує творчих людей будь-якого віку, які захоплюються відтворенням всього, що нас оточує в тому чи іншому масштабі, та із будь-яких матеріалів!

Глядачі зможуть побачити справжні шедеври стендового моделювання, де гармонійно поєднані наука та мистецтво; технічні вміння відтворити найдрібніші деталі та талант фарбою передати точні кольори прототипу! А масштабні діорами та невеличкі віньєтки, що демонструють миті подій з минулого, сьогодення і навіть майбутнього не залишать байдужими нікого!

У цьому році організатори пропонують проведення не тільки традиційних конкурсів мініатюри для майстрів та початківців – глядачі побачать персональні виставки видатних стендових моделістів з України та сусідніх країн Європи. Окрім масштабних моделей з пластику, паперу, дерева та металу, у фестивалі візьмуть участь два відомі клуби прихильників мініатюрної залізниці – Український клуб залізничного моделювання – продемонструє дуже реалістичний модуль залізниці в 87-му масштабі (Н0), та клуб TTrak-UA з макетом залізниці в масштабі 1:160 (N)!

Окрім масштабної мініатюри, на Kyiv Hobby Show вперше так масово буде представлена індустрія радіокерованих моделей! Судномоделісти зможуть три дні відтворювати морські баталії в басейні загальною площею 225 кв.м.! Танкісти мають можливість випробувати свої радіокеровані моделі на двох великих танкових полігонах, де будуть дороги, мости, хатинки, ліси і навіть болота!

Дітей, які відвідають Kyiv Hobby Show ми запрошуємо на майстер-класи з паперового моделювання у дитячі зони відпочинку і навіть тир, де фахівці дадуть можливість випробувати себе!

З досвіду минулих років київський фестиваль мініатюри відвідують понад 5000 глядачі, але завдяки динамічному розвитку та партнерству з Київським Планетарієм, Kyiv Hobby Show 2017 має всі шанси стати Подією не лише в Україні, але й у всій Східній Європі!

Час роботи:

П'ятниця. 2/06. 10:00-20:00

Субота. 3/06. 10:00-20:00

Неділя. 4/06. 10:00-16:00

Квитки у касах Київського Планетарію.

Дитячий - 50 грн.

Дорослий - 100 грн.

Додаткова інформація на сайті організатора: http://www.kyivhobbycenter.com.ua/